data publikacji: 2017-05-05

OŁAWSKA SZKOLNA LIGA STRZELECKA 2016-2017


Klasyfikacja indywidualna w szkołach I , II i III miejsce w szkołach

Szkoła Podst. nr 8 w Oławie
1. Grabarczyk Laura - 227
2. Modrzewski Aleksander - 218
3. Burzawa Filip - 215

Szkoła Podst. nr 2 w Oławie
1. Wingradow Natalia - 247
2. Mądrzyk Jaśmina - 235
3. Petryków Kuba - 224

Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach
Miśtak Szymon - 235
Falkowska Aleksandra - 230
Kozioł Małgorzata - 218

Szkoła Podst. nr 4 w Oławie

Waliszewska Zuzanna - 229
Kowolik Jolanta - 225
Giuseppe Gueli - 205

Szk. Podst. Ścinawa Polska
Żyła Oliwia - 212
Juszczak Jowita - 194
Popiłko Ewa - 192

Szkoła Podst. nr 1 w Oławie
Syryjczyk Jakub - 197
Wolski Antoni - 195
Wach Ignacy - 179

Szk. Podst. Ścinawa Polska
Żyła Oliwia - 212
Juszczak Jowita - 194
Popiłko Ewa - 192

Szkoła Podst. nr 1 w Oławie
Syryjczyk Jakub - 197
Wolski Antoni - 195
Wach Ignacy - 179

Szkoła Podst. nr 5 w Oławie
Matusek Natalia - 211
Bajor Daniel - 210
Białucki Maciej - 158

Kategoria szkół podstawowych
1. Winogradow Natalia - Szkoła Podst. nr 2 w Oławie
2. Mądrzyk Jaśmina - Szkoła Podst. nr 2 w Oławie
2. Miśtak Szymon - Szkoła Podstawowa Marcinkowice
3. Falkowska Aleksandra - Szkoła Podstawowa Marcinkowice

kategoria drużynowa szkół podstawowych

I miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Oławie (Szkoła Podstawowa Nr 8) z wynikiem 2110 pkt
Grabarczyk Laura
Modrzewski Aleksander
Burzawa Filip
Kluzek Michał
Białowąs Michał
Kubiaczyk Gabriel
Janiczek Jakub
Gnitecki Maksymilian
Kądziołka Oskar
Anklewicz hubert

II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Oławie z wynikiem 2061 pkt
Wingradow Natalia
Mądrzyk Jaśmina
Petryków Kuba
Gładyszewska Martyna
Słabicka Maja
Kraszewska Aurelia
Narolska Patrycja
Krajewska Aleksandra
Tatol Nataniel
Sobczyk-Mann Nikolas

III miejsce - Szkoła Podstawowa Marcinkowice z wynikiem 1882 pkt
Miśtak Szymon
Falkowska Aleksandra
Kozioł Małgorzata
Gregorczyk Szymon
Machowska Marcelina
Mężyk Mikołaj
Cieciorko Krzysztof
Gąsior Cyprian
Dobierz Adam
Zając Piotr


Gimnazjum nr 3 w Oławie
1. Janiak Jakub - 266
2. Ciecierski Jakub - 265
3. Choptiany Damian - 250

Publiczne Gim. nr 2 w Kamieniec Wrocławski
1. Kloc Jaśmina - 227
2. Woźniak Karolina - 211
3. Kułakowska Paulina - 209

Zespół Placówek Resocjalziacyjno-Socjoterapetycznych w Oławie
1. Akaczonek Robert - 230
2. Jaworski Łukasz - 224
3. Ładocha Marcinc212

Publiczne Gimnazjum Nr 3 Chrząstawa Wlk.
1. Sopata Małgorzata - 223
2. Kaczor Sebastian - 218
3. Węgliński Jakub - 197

Zespół Szkół Specjalnych Oława
1. Dolech Łukasz - 214
2. Osica Andrzej - 209
3. Makuła Tomasz - 200

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Czernicy
1. Wrońska Klaudia - 250
2. Lipiński Maciej - 230
3. Salamon Justyna - 223


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie
1. Basiura Bartosz - 240
2. Nowak Magda - 233
3. Stecyk Marcin - 230


Kategoria Gimnazjum ogólnie
1. Janiak Jakub - Gimnazjum nr 3 w Oławie
2. Ciecierski Jakub - Gimnazjum nr 3 w Oławie
3. Choptiany Damian - Gimnazjum nr 3 w Oławie
3. Wrońska Klaudia - Gimnazjum Publiczne nr 1 Czernica


kategoria drużynowa Gimnazja

I miejsce - Gimnazjum nr 3 w Oławie z wynikiem 2416 pkt
Janiak Jakub
Ciecierski Jakub
Choptiany Damian
Choptiany Jakub
Fabisiak Aleksander
Żabińska Magdalena
Charęza Sabrina
Kużaj Michał
Kuś Konrad
Rura Mikołaj

II miejsce - Gimnazjum Publiczne nr 1 w Czernicy z wynikiem 2118 pkt
Wrońska Klaudia
Lipiński Maciej
Salamon Justyna
Dymarska Paulina
Gudajczyk Sandra
Wrona Bartosz
Purała Jakub
Gudajczyk Bartosz
Strugała Oskar
Malitowska Edyta

III miejsce - Zespół Placówek Resocjalizacyjno - Socjoterapeutycznych w Oławie z wynikiem 1978 pkt
Akaczonek Robert
Jaworski Łukasz
Ładocha Marcin
Kaźmierczak Mateusz
Bednarz Adrian
Mencel Kornel
Zieliński Amadeusz
Rybiński Oskar
Grzanka Pascal
Streczeń Patryk

Do zawodów zgłosiła się tylko jedna szkoła ponadgimnazjalna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie oraz jedna osoba indywidualnie z LO w Oławie, dlatego na tym poziomie nie rozgrywano drużynowych zawodów.



Pozostałe szkoły biorące udział
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Oławie
Szkoła Podstawowa w Ścinawie Polskiej
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Oławie
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Oławie

Publiczne Gimnazjum Nr 3 W Chrząstawie Wielkiej
Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Kamieńcu Wrocławskim
Zespół Szkół Specjalnych w Oławie

startowało
Ogólnie w kategorii
Szkół Podstawowych 80 uczniów
Gimnazjach 90 uczniów
Ponadgimnazjalnych 77 uczniów

Zawody przeprowadzili członkowie Oławskiego Klubu Strzeleckiego LOK Oława
Główny sędzia EUGENIUSZ ENGEL
AGNIESZKA DZIWAK
KAZIMIERA JASIŃSKA
JACEK WĘGLOWSKI
Wyniki opracował HENRYK HAWRYSZ

NAGRODY UFUNDOWAŁY SAMORZĄDY:
GMINA MIASTO OŁAWA
GMINA OŁAWA (WIEJSKA)
STAROSTWO POWIATOWE W OŁAWIE
GMINA CZERNICE




+ 0 - 0

dodaj komentarz
ocen publikację
wszystkie publikacje mieszkańca


ilość komentarzy: 0
LOK Oława
dołaczył(a): 2016-04-26
Miasto: Oława
adres: 11 Listopada 27b
tel.: 604-169-984
www.:
zawód: firma / instytucja

o sobie:
Liga Obrony Kraju - strzelnica miejska



aktywność (punktów):
7 wiarygodność

Zaproś do grona Znajomych
Napisz do mieszkańca

Znajomych: 0.

oCity 2012 - 2017 | polityka prywatności | regulamin