Amerykańskie kino drogi na dwa głosy

opublikowano:

Laureatka Oscara Helen Mirren oraz Donald Sutherland, dwukrotny zdobywca Złotego Globu, w filmie Paolo Virzìego "Ella i John", który wyświetlimy w ramach kwietniowego Seansu Kinomana.

Ella i John są małżeństwem z wieloletnim stażem. Ona, mimo nieuleczalnej choroby, jest energiczna i pełna werwy, on jest fizycznie sprawny, ale ma początki Alzheimera. Pewnego dnia, nie informując o tym swoich dorosłych dzieci, wsiadają do wysłużonego kampera i wyruszają z Nowej Anglii na Florydę. Celem ich wyprawy jest dom Hemingwaya, ulubionego pisarza Johna, który jest emerytowanym nauczycielem angielskiego i zna jego twórczość na wylot.

Niezwykła podróż, będąca próbą odnalezienia pasji życia i miłości jest pełna przygód i niespodzianek – od samego początku do końca.

Na kwietniowy Seans Kinomana zapraszamy w czwartek 11.04.2019 o godz. 18:00. Bilety w cenie 10 zł dostępne w kasie kina Odra i online na kultura.olawa.pl. Seans poprzedzi prelekcja Bartosza Solarewicza – animatora kultury filmowej i tłumacza.

Kino Odra w Oławie

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin