Repertuar kina Odra 25-31.01.2019

opublikowano:

ASTERIX I OBELIX: TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU
Czas: 105'
Kraj: FRANCJA
Gatunek: animowany, familijny
Data premiery: 18.01.2019
Reżyser: Alexandre Astier

Opis
Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej musi jednak zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Gallów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i kapłana Demoniksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3
Kraj: POLSKA
Rok: 2018
Gatunek: komedia
Data premiery: 25.01.2019
Reżyser: Kordian Piwowarski
Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk

Opis
Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Kino Odra zaprasza na pierwsze w tym roku Kino Seniora!

We wtorek 29 stycznia o godz. 14:00 wszystkich Seniorów zapraszamy na dedykowany im seans "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Scenarzystka Ilona Łepkowska opowiada, że jest to jej odpowiedź na prośby widzów, którzy od lat domagali się kontynuacji kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2”. Trzecia część nawiązuje do poprzednich, ale jednocześnie ma swój styl wpisujący się we współczesną filmową narrację. Z jednej strony jest pamięć i sentyment do tamtych postaci, a z drugiej mamy film współczesny, który opowiada losy bohaterów po upływie 30 lat. Wszyscy, którzy te filmy lubią, pamiętają, że druga część kończy się wyznaniem Kasi, która mówi, że jest w ciąży. W związku z tym w „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” pojawi się jej prawie trzydziestoletni syn. W tej roli wystąpi Nikodem Rozbicki, bardzo obiecujący aktor młodego pokolenia. Okazało się, że – zupełnie nieoczekiwanie dla nich samych – o drugie dziecko postarali się państwo Wolańscy. Ich dwudziestokilkuletnią córkę zagra Aleksandra Hamkało, a jej brata Piotrusia – Maciej Zakościelny, który dziś wiedzie wygodne życie u boku przebojowej żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Zapraszamy do Kina Odra na ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowej komedii „Кogel Mogel”. 29 stycznia o godz. 14:00 bilety dla Seniorów tylko 10 zł.

Planeta Singli 3" w lutym w Kinie Odra

Historię Ani i Tomka pokochały miliony widzów w całej Polsce, co sprawiło że kontynuacja ich perypetii okazała się tylko kwestią czasu. Niedługiego czasu, gdyż data premiery "Planety Singli 3" nie jest niespodzianką dla tych, którzy obejrzeli drugą część filmu. Pod sam koniec producenci przygotowali dla widzów zwiastun "Planety Singli 3", którą wyświetlać będziemy w Kinie Odra. Czego możemy spodziewać się w trzeciej części filmu? Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka... „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

Zapraszamy do Kina Odra!

Centrum Sztuki Oława

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin