Repertuar kina Odra 2-8.11.2018

opublikowano:

HOTEL TRANSYLWANIA 3
Czas: 97'
Kraj: USA
Rok: 2018
Gatunek: animowany, familijny, komedia
Data premiery: 12.10.2018
Reżyser: Genndy Tartakovsky
Ograniczenia wiekowe: B.O.

Opis
Bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają! Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.

7 UCZUĆ
Czas: 118'
Kraj: POLSKA
Rok: 2018
Gatunek: dramat, komedia
Data premiery: 12.10.2018
Reżyser: MAREK KOTERSKI
Obsada: Michał Koterski, Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz

Opis
Strach, złość, smutek, radość, wstręt, zazdrość, wstyd. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem, towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

PLANETA SINGLI 2
Kraj: POLSKA
Rok: 2018
Gatunek: komedia romantyczna
Data premiery: 09.11.2018
Reżyser: Sam Akina
Obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr

Opis
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Centrum Sztuki

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin