PECTUS. - kolędy przy kominie

opublikowano:

Centrum Sztuki w Oławie serdecznie zaprasza na magiczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu braci Szczepaników, czyli zespołu Pectus.

W roku 2016 zespół wydał płytę pt. „Kolędy przy kominie”. Płyta niezwykła, bo powstała w miejscu niecodziennym i pełnym pięknych rodzinnych emocji – w starym domu w Bogoniowicach. To tam dorastał Tomek, Marek, Mateusz i Maciek. Tam właśnie pojawiły się pierwsze marzenia o wspólnym zespole. Po wielu latach ten stary dom postanowili odnowić, dać mu nowe życie i stworzyli w nim rodzinne studio nagrań. Zaprosili do swojego domu przyjaciół i przy ich współudziale stworzyli tradycyjną płytę z kolędami i pastorałkami.
 Pięknymi ludowymi dźwiękami płytę dopełnił zespół ludowy „Pogórzanie”, a nieco góralskich akcentów smyczkowych dołożył Szymon Chyc-Magdzin z Zespołu „Future Folk”.
 Tradycyjne polskie kolędy, proste, a jednak magiczne, tak jak i magiczne są Święta Bożego Narodzenia.

Zapraszamy 15.12.2018 o godz. 18:00 do OWE Odra przy ul. Młyńskiej 3. Bilety normalne w cenie 85 zł i ulgowe w cenie 60 zł już do nabycia w kasie OWE Odra i online na www.kultura.olawa.pl.

Centrum Sztuki Oława

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin