Premierowy koncert OK BAND i zaproszonych gości

opublikowano:

Od ostatniego projektu muzycznego OK BAND pn. “W małym kinie” minęły już 2 lata. Przeboje lat 20. i 30. XX wieku w aranżacjach Krzysztofa Borowicza zostały zarejestrowane na płycie o tym samym tytule, którą nadal można otrzymać w Centrum Sztuki w Oławie. Jeśli ktoś nie miał okazji uczestniczyć w koncercie zachęcamy do nieodpłatnego odbioru płyty przy ul. Młyńskiej 3.

W dniu 26.10.2018 o godz. 19.00 zapraszamy do budynku Ośrodka Kultury na premierowy koncert zespołu i zaproszonych gości pt. Słowa Szymon Marhwiak Barabach. Na nowy repertuar Zespołu składają się piosenki ze słowami tekściarza, poety, oławianina - Szymona Barabacha. W trakcie występu będzie można usłyszeć bardzo zróżnicowane utwory, od tych kabaretowych przez poezję śpiewaną po współczesny pop z repertuaru m.in. takich zespołów i artystów jak: Bez Nas Wy, Chillove, Ich Troje oraz Zenon Laskowik.

Koncert ma silny oławski wydźwięk. Wszyscy muzycy to oławianie lub ludzie mocno związani z miastem. Autorem aranżacji jest muzyk, zawodowo związany z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu – Krzysztof Borowicz. Na scenie zespół wystąpi w obecnym składzie: Rajmund Żygadło – perkusja, Sebastian Ragiel – bas, Marcin Wełyczko – gitary, Krzysztof Borowicz – instrumenty klawiszowe, Joanna Bakalarczyk – śpiew, Kamila Bakalarczyk-Kruk – śpiew oraz gościnnie Daniel Kraus – saksofony a także oławianin, solista i aktor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni – Artur Guza.

Na koncert zapraszamy dnia 26 października o godz. 19.00 do sali widowiskowej Ośrodka Kultury przy ul. 11 Listopada 27 (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie). Wstęp wolny. Koncert zostanie zarejestrowany oraz wydany w najbliższym czasie na płycie CD.

Centrum Sztuki Oława

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin