Konferencja prasowa w Centrum Sztuki w Oławie

opublikowano:

W dniu 7 marca w Centrum Sztuki odbyła się konferencja prasowa, na której zastępca burmistrza Małgorzata Pasierbowicz oraz dyrektor CS Anna Ślipko przedstawiły kalendarz czterech najważniejszych imprez, które odbędą się w Oławie w 2018 roku. Będą to: Oławska Majówka, Dni Koguta, Letnie Party na zakończenie lata oraz nowość Oławski Dzień Dziecka, który odbędzie się 2 czerwca w parku miejskim obok Dworca PKP.

Co do pomysłu organizacji Oławskiego Dnia Dziecka to, stało się tak dla tego, że w tym roku nie wyłoniono ze strony Urzędu Miejskiego organizatora "Piany Bosmana", więc fundusze te pozwoliły na organizację dużej imprezy plenerowej dla dzieci z wieloma atrakcjami, z których będzie można korzystać w całości nieodpłatnie.

Jak poinformowano podczas konferencji powodem przedstawienia kalendarza imprez miejskich jest doświadczenie, z którego wynika iż w poprzednich latach zdarzało się, że inne wydarzenia pokrywały się w tym samym czasie z imprezą miejska. Kalendarz ten ma więc ułatwić dopasowywanie terminów innych organizowanych przedsięwzięć.

Przypomnijmy na oławskich imprezach wystąpią:
"Oławska Majówka" - 1.05.2018
Black Drums Icon
OK Band
Krzysztof Zalewski
Organek

"Dni Koguta" - 23-24.06.2018
Katarzyna Cerekwicka
Natalia Kukulska
Grzegorz Hyży
Anna Wyszkoni

„Letnie Party” - 8.09.2018
Dawid Kwiatkowski.

D.S.

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin