oCity.pl - Oławska Społeczność Informacyjna - Info


Nagroda dla kina Odra na 44. Forum Wokół kina

opublikowano:

Miło nam poinformować Was, że Kino Odra zostało uhonorowane indywidualną nagrodą „Honorowy Złoty Bilet” za wybitne zasługi w rozpowszechnianiu filmów w Polsce. W dniach 12-14.12 w Gdyni odbyło się 44. Forum „Wokół kina”, najważniejsze wydarzenie branżowe, które integruje środowisko ludzi związanych z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów. W tym roku specjalna kapituła postanowiła przyznać indywidualne wyróżnienie Kinie Odra.

Dyrektor Centrum Sztuki, Anna Ślipko odebrała wczoraj wieczorem Złoty Bilet, nagrodę przyznawaną przez Stowarzyszenie "Kina Polskie". Złote Bilety wręczane są najlepszym kinom, dystrybutorom i producentom.

Kinowe statystyki pokazują, że oławianie bardzo chętnie wybierają „,Kino Odra”. W 2017 roku padł kolejny rekord sprzedaży biletów!

Centrum Sztuki w Oławie

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 5. )
~ Gość ( gość )
Ale wszystko da się zrozumieć tylko że tak dzieje się cały czas jaki film by nie był grany. Teraz kiedy jest konkurencja to ja osobiście ją wybieram Nie tylko repertuar ważny jest ale komfort oglądania wygoda jakiego Odra nie posiada duży parking , nie raz graniczyło z cudem zaparkowanie w okolicach kina,mandaty sypały się od straży miejskiej. Wytrwanie na okropnie niewygodnych hotelach to mordęga. Odra powinna przestawić się na inny rodzaj kultury Teraz pani Ślipko pisze o dofinansowanie bo obawia się spadku biletów,no cóż trzeba przestawić się na koncerty, spektakle, wernisaże wystawy, warsztaty,targi,a KINO,jako dodatek a nie jak teraz to ma miejsce.Z resztą Olawianie zdecydują sami co wybrać
~ Neo ( gość )
Pewnie dystrybutor filmu wymusił, aby GW były tak puszczane bo inaczej nie udostępniłby kopii filmu
~ Do "OLA" ( gość )
Widocznie jest jakiś powód grania Gwiezdnych przez taki okres
~ Edi ( gość )
A ja tam wolę nowo otwarte OH KINO, trochę drożej ale dużo wygodniej bo w kinie o odra taki film.😍😗😆 Jak gwiezdne wojny to jak bym na ławce siedział,a nagrody również gratuluję
~ Ola ( gość )
Nagrody serdecznie gratuluję, ale jaki As wpadł na to by 3 tygodnie jedynym co można zobaczyć w kinie były Gwiezdne wojny? !! ! No lekka przesada. Ani jednego innego filmu. Lekka przesada!

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin