oCity.pl - Oławska Społeczność Informacyjna - Info


Gminne Mikołajki już za nami

opublikowano:

26 listopada br, na hali sportowej w Gaci odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci z gminy Oława oraz zaproszonych goście ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym TĘCZA.

W niedzielne popołudnie, hala sportowa wypełniła się po brzegi dziećmi, które przybyły na mikołajkową imprezę, aby w towarzystwie rówieśników miło spędzić czas i spotkać Świętego Mikołaja. Wspólną zabawę z najmłodszymi poprowadzili klauni Ruphert i Rico, którzy podczas programu artystycznego pt. „Świąteczne przygody Pana Mikołaja” zaskakiwali uczestników imprezy mnóstwem niespodzianek. Licznie zgromadzone dzieci chętnie brały udział w tańcach, konkursach i zabawach, które przygotowali dla nich animatorzy.

Dla osób biorących udział w imprezie Rada Sołecka Gaci oraz Koło Gospodyń Wiejskich „GAĆaneczki”, przygotowały kawiarenkę, w której można było nabyć ciepłe napoje oraz pyszne domowe ciasto.

Na koniec zabawy dzieci otrzymały prezenty, które wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie swojej żony. Rozbawione i zachwycone twarze dzieci, pozwalają nam uznać, że spotkanie z Mikołajem było niezwykle udane. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy za rok.

W imieniu organizatora pragniemy serdecznie podziękować Radzie Sołeckiej Gaci, Kole Gospodyń Wiejskich „Gaćaneczki”, Kamili Feliszek, Marzenie Lewandowskiej, Grzegorzowi Bubale, Marcinowi Krawcowi, Pawłowi Kownackiemu i młodzieży z miejscowości Gać za włączenie się do organizacji imprezy;
Dziękujemy także Przedsiębiorstwu Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska z Oleśnicy, Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Zjednoczenie” z Osieku, Przedsiębiorstwu Rolno-Przemysłowemu „Rolpisz” z Gaci, Zakładowi Gospodarowania Odpadami oraz Bankowi Spółdzielczemu z Oławy za wsparcie finansowe.

Katarzyna Skorupa

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin