Koncert Piotra Zioły

opublikowano:

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza na koncert Piotra Zioły, który odbędzie się w niedzielę 24.09.2017, o godz. 18:00 w OWE Odra.
Przypominamy, że jutrzejszy koncert Piotra Zioły został odwołany. Osoby, które zakupiły bilety proszone są o kontakt z kasą w OWE Odra celem zwrotu pieniędzy.

Piotr Zioła to młody, 22-letni wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album „Revolving Door” został nagrodzony Fryderykiem 2017 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60., okresu który najbardziej inspiruje Piotra. Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini.

Jako 13-latek Piotr Zioła zdobył pierwszą nagrodę w konkursie „Piosenkobranie”. W 2012 roku zadebiutował na szklanym ekranie, kiedy jako 16-latek wystąpił w przesłuchaniach do drugiej edycji programu „X Factor”, w których zachwycił wszystkich jurorów, a Czesław Mozil zdradził, że wykonaniem utworu „Valerie” Amy Winehouse Piotr po prostu „dał mu po mordzie”. Choć Zioła nie przeszedł do ostatnich etapów talent show, to jednak nie zamierzał kończyć z muzyką. Po udziale w programie poznał producenta muzycznego Marcina Borsa, z którym nawiązał współpracę, czego efektem jest właśnie płyta „Revolving Door”. Młody artysta pracuje obecnie nad materiałem na swoją drugą płytę studyjną. Tym razem planuje wydać znacznie bardziej rockowy album. Próbkę nowych brzmień z pewnością usłyszymy w Oławie już 24 września. Bilety w cenie 50 zł (normalne) i 40 zł (ulgowe) już do nabycia w kasie OWE Odra oraz na www.kultura.olawa.pl.

źródło: Centrum Sztuki Oława

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin