Październikowe Kino w spódnicy

opublikowano:

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na pierwsze po wakacjach Kino w spódnicy w Kinie Odra. Przypominamy, że Kino w spódnicy to interesujący seans filmowy dla żeńskiej widowni, przed którym w holu bądź na sali kinowej, Partnerzy cyklu zapewniają dodatkowe atrakcje.

22 października możesz zabrać koleżankę, mamę, córkę na seans Kina w spódnicy w Kinie Odra i spędzić czas w wyjątkowy sposób! O godz. 18:00 odbędzie się pokaz mądrej i zabawnej komedii romantycznej "Też go kocham". Annie mieszka w sennym angielskim miasteczku. Jej chłopak Duncan jest nauczycielem i ma totalną obsesję na punkcie Tuckera Crowe'a - muzyka, który po spektakularnym debiucie dosłownie zapadł się pod ziemię. Będąc wielkim fanem artysty, Duncan cały wolny czas spędza na prowadzeniu strony internetowej poświęconej twórczości Crowe'a, zaniedbując przy tym Annie. Kobieta postanawia się zemścić, publikując nieprzychylne komentarze na jego blogu. Nieoczekiwanie, wpisy te zwracają uwagę samego muzyka. Crowe i Annie zaczynają prowadzić tajną korespondencję i... z czasem, od słowa do słowa, między rozdzieloną oceanem parą zaczyna budzić się głębsza relacja. Co z tego wyniknie? Drogie Panie zapraszamy już 22 października do Kina Odra na Kino w spódnicy.

Każda atrakcja tego wieczoru jest przygotowywana z myślą o Was Drogie Panie. Zapewniamy nie tylko seans, ale również nowinki ze świata mody, zdrowotne, kosmetyczne i nie tylko... nie zabraknie upominków. To jest czas dla Was dziewczyny, zadbajcie o chwilę dla siebie. Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, Sala Zabaw FIGLORAJ zapewni im opiekę na czas trwania seansu. Za 2,5 godzinne animacje zapłacicie w Figloraju tylko 16 zł., pod warunkiem, że okażecie bilet do kina Odra.

Centrum Sztuki w Oławie w imieniu Partnerów cyklu, firm: Avon, Cafe Kino, Forever, Oriflame, Pracowni Terapii Dźwiękiem oraz Sali Zabaw Figloraj zaprasza na seans i dodatkowe atrakcje w ramach Kina w spódnicy! Gwarantujemy dobrą zabawę, miłe towarzystwo i pozytywną energię niezwykle pożądaną jesienną porą. Szczegóły na Facebooku Centrum Sztuki w Oławie.

Centrum Sztuki Oława

dodaj komentarz
strona główna
drukuj


Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

oCity - foto

oCity 2012 - 2018 | polityka prywatności | regulamin